ANTALYA WEB SİTESİ KURULUMU

Bilgi için 0 536 978 56 80 Arayınız..

Antalya’da Google Haritaları ve Navigasyona Kaydolmak

 

antalyagoogleharitalari

BAŞLANGIÇ PAKETİ

STANDART PAKET

EKONOMİK PAKET

1 Yıllık Kayıt

3 Yıllık Kayıt

5 Yıllık Kayıt

 • Google Maps & Rehber kaydı
 • Navigasyon Cihazlarına kayıt
 • Yandex Maps kayıt
 • Nokia Maps kayıt
 • Bing Maps kayıt
 • Sosyal Medya Haritalarına kayıt
 • Google Maps & Rehber kaydı
 • Navigasyon Cihazlarına kayıt
 • Yandex Maps kayıt
 • Nokia Maps kayıt
 • Bing Maps kayıt
 • Sosyal Medya Haritalarına kayıt
 • Google Maps & Rehber kaydı
 • Navigasyon Cihazlarına kayıt
 • Yandex Maps kayıt
 • Nokia Maps kayıt
 • Bing Maps kayıt
 • Sosyal Medya Haritalarına kayıt

200 TL + KDV

300 TL+ KDV

399 TL + KDV

+ BÜTÜN İŞLEMLER VE SORUMLULUK FİRMAMIZ TARAFINDAN SİZİN ADINIZA ANAHTAR TESLİM YAPILMAKTADIR. !!!
+ İŞLEMLER 3 İLE 6 AY SÜRMEKTEDİR.
+ ÖDEMELER PEŞİN ALINIR.

+ FİRMALARIN İLETİŞİM BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU KESİN BİR ŞEKİLDE KANITLANMALIDIR .
+ FİRMA VERGİ LEVHASI VEYA ODA FAALİYET BELGESİ  GÖSTERİLMESİ ŞARTTIR !!!

GOOGLE REHBER SERVİSİ NEDİR?

google-harita-kayit
Firmanızı, mekanınızı web siteniz olsun – olmasın, Google’ın en yeni servislerinden olan
Google+ Business Page Rehber özellikli servisine kayıt ederek, Google’da yer alabilirsiniz. Google+’da size
ayrılan sayfada, firmanızı, mekanınızı ya da işinizi en geniş şekilde sunabilirsiniz.

Firmanızın iletişim bilgilerini, varsa internet sitenizin adresini, Google haritası üzerindeki
yerinizi ve yol tariflerini, ürün ve hizmetlerinizi,resim ve videolarınızla diğer bir çok özelliği
Google+ Business Page sayfanızdan sunabilirsiniz.

 

Nokia Maps Cep Telefonu uygulaması ve Here

Nokia Maps Cep telefonu uygulamasında ve internet üzerinden kullanılabilen http://www.here.com browser tabanlı harita uygulamasında işletme bilgileriniz yer alır.

CEP TELEFONU SERVİSLERİNE KAYIT HİZMETİ NEDİR?

GOOGLE MOBILE

Firmanızı, mekanınızı Cep telefonu servislerine kayıt ederek Cepten de kolay bulunabilirsiniz.

 

OTO NAVİGASYON CİHAZLARINDA YER ALIN

Firmanızı, mekanınızı navigasyon cihazlarına da kayıt ederek daha kolay bulunabilirsiniz.

navigasyon-firma-eklemekBaşarsoft altyapısını kullanan navigasyon cihazlarında, belirlenen kategorilerdeki firma ve mekanların bilgileri de yer almakta, navigasyon cihazı kullananlara sunulmaktadır.

Navigasyon cihazlarındaki güncelleme süresi 4 aylık süreçle 3 period’tur. Navigasyon cihazlarında çıkma süresi ortalama 4 – 6 aydır. Gecikmeden sizde İşletmenizi / Firmanızı kayıt edin. Harita kaydını destekleyen navigasyon cihazları ve yazılımları aşağıdaki gibidir.

Türkiye’de yaklaşık %80 pazar payına sahip olan Başarsoft haritası kullanan markalar şunlardır;

Garmin, Next, Navitech, Piranha, Goldmaster, AselsanNet, Atlanta, Remco, Flyaudio, Necvox, Xetec, Harward, Kamosonic, Cyclon, Royaltek, Telefunken, GpsTurk, Mobesenavi.

 

 

Sosyal Medya Kayıtları

Facebook Yerler & Check In Kaydı
facebook-haritalari
Kullanıcılar için hizmet veren Lokasyon Bazlı Servistir

Bu servis aynı zamanda markalar için güçlü bir Facebook pazarlama aracına da dönüşmüştür. Servis sayesinde markalar Facebook üzerinden çeşitli “check-in kampanyaları” düzenleyebilmekte, farkındalık yaratabilmekte, hayran sayılarını arttırabilmekte ve hedef kitleleri ile etkileşime geçebilmektedir..

Facebook kullanıcılarının Places servisi aracılığı ile yaptıkları her “check-in” arkadaşlarının Facebook haber kaynağında yer almaktadır. Bu durum yalnızca bir viral etki oluşturmakla kalmayıp, mekân ya da etkinlikleri ziyaret etmesi için markaların hedef kitlelerini de teşvik etmektedir.


Foursquare Yerler & Check In Kaydı
foursquare-explore
Foursquare, lokasyon bazlı çalışan bir sosyal ağ web sitesi, taşınabilir cihazlar için yazılım ve aynı zamanda bir oyundur.

Kullanıcılar Mobil site üzerinden, kısa mesaj ile veya cep telefonları üzerine kurdukları Foursquare yazılımıyla bulundukları mekanları işaretleyebiliyor. Arkadaşlarınızın nerede olduğunu öğrenebiliyor, hangi mekanda en güzelin ne olduğunu arkadaşlarınızın bildirimlerine göre bilebiliyor ve daha birçok şey yapabiliyorsunuz

Foursquare uygulamasını cep telefonunuza Foursquare.com adresinden indirebilirsiniz.

 

Yelp Yerler & Check In Kaydı
yelp-haritalari
Tüketicileri yerel işletmelerle buluşturan online kılavuz Yelp, artık Türkiye’de Türkçe web sitesi ve mobil uygulamalarıyla kullanıma sunuldu.

Türkiye’deki internet kullanıcıları Yelp.com.tr sitesinde hesap açıp, yerel işletmelerle ürün ve servis sağlayanlar hakkındaki fikirlerini paylaşabilirler.İşletme hakkında yapılmış tüm yorumları da görebilme imkanı bulunmakta. ..

Yelp’e Yelp.com.tr adresinden ulaşabilir ve mobil uygulamasını cep telefonunuza buradan indirebilirsiniz..

 

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Seçtiğiniz paketi satın aldıktan sonra birkaç gün içinde Başarsoft firma bilgilerini ilgili servislere bildirir. Ancak Maps ve Google Rehber için güncelleme süresi Google’ın insiyatifindedir yeni kayıt oluşumu 1 ayı bulabilmektedir. Navigasyon için ise yılda 3 set şeklinde güncelleme yapılmaktadır. Nokia ve Yandex 2 ayı bulabilmekte.Sosyal medya 10 gündür.

1 yıl, 3 yıl veya 5 yıllık paketlerden birini seçerek işletmenizi / firmanızı tüm servislere tek seferde kayıt edebileceksiniz.

Kayıt olduğunuz kullanıcı adı ile sisteme login olup kayıtlarım sekmesinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Güncelleme yaptıktan sonra müşteri hizmetlerine güncellemenizi bildirmeniz işlemlerinizi hızlandırılmasını bir nebze sağlayacaktır.

Hayır, bunun için web sitenize Google Plus sayfanızı link olarak eklemeniz ve beklemeniz gerekmektedir. Bu işlem için ilgili kodun web sitenize eklenmesi Google’ın ilk şartıdır. Google uygun gördüğü zaman sağ tarafta göstermeye başlayacaktır. Bunun için kesin bir süre yada zaman belirtemiyoruz.
Bu Hizmet Google tarafından Google kullanıcılarına sunulmaktadır.

Google Haritalar’da gösterilen yer etiketleri birçok faktöre dayalı olarak algoritmik bir biçimde belirlenir. Yani, işletmenizin haritaya bir yer etiketi olarak yerleştirilmesini garantilemenin bir yolu yoktur. Bu algoritmaların dikkate aldığı faktörlerden biri, işletme girişinin doğruluğu ve girişle ilişkili içeriğin zenginliğidir.

Google’daki girişler, üçüncü taraf verilerini, Google Rehber girdilerini ve topluluk düzenlemelerini de içeren çeşitli bilgi kaynaklarından oluşturulur. Bu kaynakları analiz eder ve ilgili görünen tüm bilgiler tek bir giriş içinde birleştirilir. Bu birleşmenin olmamasının tek bir nedeni vardır, üçüncü taraf olarak kabul edilen içerik sağlayan web sitelerinde işletmenize ait hatalı verilerin bulunmasıdır. Üçüncü taraf web sitelerinde işletmeniz hakkında yayınlanan bilgilerin doğru olduğundan emin olun ve olası yanlış bilgileri düzelttirmek için ilgili siteyle doğrudan iletişime geçmeyi deneyin.

Hesabın 14 günlükten daha yeni bir hesap olması durumunda yüklenebilir. Google, herhangi bir zaman dilimi içinde 25 TL lik gerçek bütçe harcaması ile kupon bedelini kullandırır.

Haritalara kayıt işlemi lokasyon bazlı olarak yapılmaktadır, ekleyeceğiniz her bir işletme farklı noktalarda olacağı için ayrı olarak ücretlendirilecektir.

Google Haritalar’daki işletme girişleri tamamen matematiksel algoritmalarla oluşturulup sıralanır. Algoritmalarda ve dizinde zaman zaman değişiklikler olur, bu nedenle işletmeler her zaman belirli bir kategori veya anahtar kelime araması için görünmeyebilir. Ayrıca, girişinizin belirli bir kategori veya anahtar kelimeye ilişkin arama sonuçlarında görüneceğini de garanti edemeyiz.

Google Haritalar arama sonuçlarının temelinde birincil olarak alaka düzeyi, uzaklık ve önem yer alır. Örneğin, Google arama teknolojisi, konumunuzdan uzaktaki bir işletmenin yakın bir işletmeden daha büyük olasılıkla aradığınız işletme olduğuna karar verebilir. Daha iyi bir sıralama için istekte bulunmak veya ödeme yapmak mümkün değildir.

Google Maps Uydu görüntüsü güncelleme işlemi Google tarafından periyodik olmayan zamanlarda gerçekleşir. https://followyourworld.appspot.com adresinde uyarılara üye olarak bölgenizdeki haritalara ve uydu görüntülerine ait Google güncellemelerinden haberdar olabilirsiniz. Bir konum için arama yapın ve ardından harita veya uydu görüntüsü üzerinde tıklayarak noktayı belirleyin. Koordinatların ve konum adının doğru olup olmadığını kontrol edin, ardından onay verin. Bu bölgeye ait yeni görseller yüklendiğinde e-postayla haberdar olacaksınız.

Sadece .jpg yada .jpeg uzantılı logo yükleyebilirsiniz. Ölçüleri 640×640 olmalıdır, Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Category: Anasayfa, Duyurular
ŞİMDİ ARA / CALL NOW